Kubek świąteczny dla Chłopaka

Kubek świąteczny dla chłopaka to idealna propozycja na święta Bożego Narodzenia i wiele innych okazji! Wybierz produkt jego ulubionym kolorze i zaskocz go wyjątkowym prezentem!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Kubek świąteczny dla chłopaka – idealny nie tylko na Boże Narodzenie</h2> <p>Twój chłopak jest opiekuńczy, odważny, zaradny i troskliwy, a Ty za rzadko mu o tym mówisz? Najwyższy czas to zmienić — z naszym kubkiem jest to naprawdę proste. <strong>Kubek świąteczny dla chłopaka</strong>, który Ci proponujemy opatrzony jest dużych rozmiarów napisem „Cudowny chłopak” oraz listą jego cech. Jest to zatem świetny sposób, by pokazać mu, jak wspaniałą osobą jest w Twoich oczach. Kubek sprawdzi się nie tylko jak prezent z okazji Bożego Narodzenia, lecz także na walentynki, mikołajki czy też zupełnie bez okazji.</p> <h2>Poznaj wszystkie zalety naszych kubków</h2> <p><strong>Kubek świąteczny dla chłopaka</strong> to prezent, który z całą pewnością zachwyca swoim niezwykłym przekazem. Na tym jednak nie kończą się jego zalety. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości ceramika, z której powstał nasz produkt. Klasa JS COATING sprawia, że naczynie może być podgrzewane w mikrofalówce i myte w zmywarce bez obaw o utratę jakości nadruku. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Czerń, srebro, a może klasyczna biel? Wybierz kolor, który najbardziej odpowiada Twojej drugiej połówce. Naczynie pomieści aż 330 ml ulubionej kawy, herbaty oraz innego ulubionego napoju.</p> <h2>Zapoznaj się z naszym asortymentem</h2> <p>Ważne wydarzenie już za parę dni, a Ty nie masz prezentu dla chłopaka? Bez obaw, Twoje zamówienie zrealizujemy i wyślemy najszybciej jak to możliwe. Otrzymasz od nas kubek zapakowany w ozdobny celofan, dzięki czemu produkt będzie już gotowy do wręczenia. Chcesz wiedzieć, co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie? Zapoznaj się z całą kategorią <strong><a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-chlopaka">Kubek dla chłopaka</a></strong> oraz wszystkimi pozostałymi i przekonaj się o bogactwie naszego asortymentu.</p>
KDCH3
Kubek świąteczny dla Chłopaka
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Kubek świąteczny dla chłopaka – idealny nie tylko na Boże Narodzenie

Twój chłopak jest opiekuńczy, odważny, zaradny i troskliwy, a Ty za rzadko mu o tym mówisz? Najwyższy czas to zmienić — z naszym kubkiem jest to naprawdę proste. Kubek świąteczny dla chłopaka, który Ci proponujemy opatrzony jest dużych rozmiarów napisem „Cudowny chłopak” oraz listą jego cech. Jest to zatem świetny sposób, by pokazać mu, jak wspaniałą osobą jest w Twoich oczach. Kubek sprawdzi się nie tylko jak prezent z okazji Bożego Narodzenia, lecz także na walentynki, mikołajki czy też zupełnie bez okazji.

Poznaj wszystkie zalety naszych kubków

Kubek świąteczny dla chłopaka to prezent, który z całą pewnością zachwyca swoim niezwykłym przekazem. Na tym jednak nie kończą się jego zalety. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej jakości ceramika, z której powstał nasz produkt. Klasa JS COATING sprawia, że naczynie może być podgrzewane w mikrofalówce i myte w zmywarce bez obaw o utratę jakości nadruku. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Czerń, srebro, a może klasyczna biel? Wybierz kolor, który najbardziej odpowiada Twojej drugiej połówce. Naczynie pomieści aż 330 ml ulubionej kawy, herbaty oraz innego ulubionego napoju.

Zapoznaj się z naszym asortymentem

Ważne wydarzenie już za parę dni, a Ty nie masz prezentu dla chłopaka? Bez obaw, Twoje zamówienie zrealizujemy i wyślemy najszybciej jak to możliwe. Otrzymasz od nas kubek zapakowany w ozdobny celofan, dzięki czemu produkt będzie już gotowy do wręczenia. Chcesz wiedzieć, co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie? Zapoznaj się z całą kategorią Kubek dla chłopaka oraz wszystkimi pozostałymi i przekonaj się o bogactwie naszego asortymentu.

KDCH3
100 Przedmioty
Komentarze (0)