Kubek na 18 dla dziewczyny

Kubek na 18 dla dziewczyny to idealny sposób na to, by pokazać, jak bardzo ją kochasz. Uroczy napis skradnie jej serce – przekonaj się o tym już teraz!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<div class="tab-pane fade in active" id="description"> <div class="product-description"> <div class="tab-pane fade in active"> <h2 class="product-description">Kubek na 18 dla dziewczyny – spraw, aby osiemnastka była niezapomniana</h2> <p class="product-description"><br />Zbliżają się 18. urodziny Twojej dziewczyny? Jest to doskonały moment na to, aby zapewnić ją o uczuciu, jakim ją darzysz. W naszej ofercie znajdziesz coś, co Ci w tym pomoże – jest to uroczy <strong>kubek na 18 dla dziewczyny</strong>. Dzięki niemu już nigdy nie będzie miała wątpliwości, ile dla Ciebie znaczy. Napis „Love You Forever” w końcu mówi sam za siebie!</p> <h3 class="product-description"><br />Dlaczego warto wybrać nasz kubek?</h3> <p class="product-description"><br />Co sprawia, że nasz <strong>kubek na 18 dla dziewczyny</strong> będzie dobrym wyborem? Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowy napis, który powie jej wszystko. To jednak nie koniec! Nasze produkty cenione są także za wysoką jakość wykonania – powstają z trwałej ceramiki, która odporna jest na wiele czynników. Kubek powleczony jest specjalną powłoką JS COATING, przez co napis zachowuje swój nienaganny wygląd nawet po długotrwałym użytkowaniu. Naczynie pomieści aż 330 ml ulubionego napoju Twojej drugiej połówki. Różowy, biały, a może złoty? U nas możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych w różnych konfiguracjach.</p> <h3 class="product-description"><br />Poznaj szczegóły naszej oferty</h3> <p class="product-description"><br />Chcesz wiedzieć, jaki jeszcze <strong><a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-dziewczyny">kubek dla dziewczyny</a></strong> znajdziesz w naszym sklepie? Już teraz poznaj cały asortyment i wybierz coś, co ją zachwyci. Nasza oferta obejmuje także prezenty na wiele pozostałych okazji. Każdy produkt pakujemy w ozdobny celofan, który nadaje całości wyjątkowego charakteru. Nie zwlekaj – zapoznaj się z bogactwem naszego asortymentu i zamów piękne upominki prosto z serca<br /><br /></p> </div> </div> </div>
KDD2
Kubek na 18 dla dziewczyny
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Kubek na 18 dla dziewczyny – spraw, aby osiemnastka była niezapomniana


Zbliżają się 18. urodziny Twojej dziewczyny? Jest to doskonały moment na to, aby zapewnić ją o uczuciu, jakim ją darzysz. W naszej ofercie znajdziesz coś, co Ci w tym pomoże – jest to uroczy kubek na 18 dla dziewczyny. Dzięki niemu już nigdy nie będzie miała wątpliwości, ile dla Ciebie znaczy. Napis „Love You Forever” w końcu mówi sam za siebie!


Dlaczego warto wybrać nasz kubek?


Co sprawia, że nasz kubek na 18 dla dziewczyny będzie dobrym wyborem? Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim wyjątkowy napis, który powie jej wszystko. To jednak nie koniec! Nasze produkty cenione są także za wysoką jakość wykonania – powstają z trwałej ceramiki, która odporna jest na wiele czynników. Kubek powleczony jest specjalną powłoką JS COATING, przez co napis zachowuje swój nienaganny wygląd nawet po długotrwałym użytkowaniu. Naczynie pomieści aż 330 ml ulubionego napoju Twojej drugiej połówki. Różowy, biały, a może złoty? U nas możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych w różnych konfiguracjach.


Poznaj szczegóły naszej oferty


Chcesz wiedzieć, jaki jeszcze kubek dla dziewczyny znajdziesz w naszym sklepie? Już teraz poznaj cały asortyment i wybierz coś, co ją zachwyci. Nasza oferta obejmuje także prezenty na wiele pozostałych okazji. Każdy produkt pakujemy w ozdobny celofan, który nadaje całości wyjątkowego charakteru. Nie zwlekaj – zapoznaj się z bogactwem naszego asortymentu i zamów piękne upominki prosto z serca

KDD2
100 Przedmioty
Komentarze (0)