Śmieszny kubek dla dziewczyny

Śmieszny kubek dla dziewczyny to znakomity prezent dla pań z poczuciem humoru. Chcesz, aby uśmiech nie znikał jej twarzy już od rana? Poznaj zatem naszą propozycję!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<div class="tab-pane fade in active" id="description"> <div class="product-description"> <div class="tab-pane fade in active"> <h2 class="product-description">Śmieszny kubek dla dziewczyny – idealny na poprawę nastroju</h2> <div class="product-description"><br />Twoją drugą połówkę można zaliczyć do grona kawoszy? Aromatyczna kawa to coś, czego nigdy nie odmawia? Podaruj jej zatem coś, co sprawi, że każdy napój będzie smakował wyśmienicie. Naszą propozycją jest <strong>śmieszny kubek dla dziewczyny</strong>, który sprawi, że już od rana uśmiech zagości na jej twarzy i nie zniknie przez cały dzień! Wszystko za sprawą uroczej grafiki z dinozaurem i oryginalnego napisu.</div> <h3 class="product-description">Poznaj wszystkie walory naszych kubków</h3> <div class="product-description"><strong>Śmieszny kubek dla dziewczyny</strong> to doskonały wybór dla tych pań, które cenią sobie produkty jakości premium. Oferowane przez nas naczynie zostało wykonane z trwałej ceramiki, która jest odporna na wiele niekorzystnych czynników. Dzięki temu, właściwie użytkowany, może posłużyć przez naprawdę długi czas. Klasa JS COATING chroni nadruk przed wyblaknięciem, nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Z tego też powodu naczynie może być podgrzewane w mikrofalówce i myte w zmywarce. Kubek pomieści aż 330 ml ulubionego napoju, a wysokość 9,5 cm sprawia, że zmieści się w każdej kuchennej szafce lub szufladzie. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych. Biel, czerń, złoto, róż czy srebro? Decyzja należy do Ciebie!</div> <h3 class="product-description">Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie?</h3> <div class="product-description">Zainteresował Cię nasz <strong>śmieszny kubek dla dziewczyny</strong>? A może szukasz czegoś innego? Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą kategorią produktów, w których znajdziesz idealny upominek dla swojej drugiej połówki na każdą okazję. Poznaj pozostałe oferty z kategorii <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-dziewczyny"><strong>kubek dla dziewczyny</strong></a>. Szybka realizacja zamówienia, błyskawiczna wysyłka oraz atrakcyjne ceny to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zwlekaj – już teraz zapoznaj się ze wszystkim, co dla Ciebie mamy!<br /><br /></div> </div> </div> </div>
KDD4
Śmieszny kubek dla dziewczyny
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Śmieszny kubek dla dziewczyny – idealny na poprawę nastroju


Twoją drugą połówkę można zaliczyć do grona kawoszy? Aromatyczna kawa to coś, czego nigdy nie odmawia? Podaruj jej zatem coś, co sprawi, że każdy napój będzie smakował wyśmienicie. Naszą propozycją jest śmieszny kubek dla dziewczyny, który sprawi, że już od rana uśmiech zagości na jej twarzy i nie zniknie przez cały dzień! Wszystko za sprawą uroczej grafiki z dinozaurem i oryginalnego napisu.

Poznaj wszystkie walory naszych kubków

Śmieszny kubek dla dziewczyny to doskonały wybór dla tych pań, które cenią sobie produkty jakości premium. Oferowane przez nas naczynie zostało wykonane z trwałej ceramiki, która jest odporna na wiele niekorzystnych czynników. Dzięki temu, właściwie użytkowany, może posłużyć przez naprawdę długi czas. Klasa JS COATING chroni nadruk przed wyblaknięciem, nawet pod wpływem wysokiej temperatury. Z tego też powodu naczynie może być podgrzewane w mikrofalówce i myte w zmywarce. Kubek pomieści aż 330 ml ulubionego napoju, a wysokość 9,5 cm sprawia, że zmieści się w każdej kuchennej szafce lub szufladzie. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych. Biel, czerń, złoto, róż czy srebro? Decyzja należy do Ciebie!

Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie?

Zainteresował Cię nasz śmieszny kubek dla dziewczyny? A może szukasz czegoś innego? Zapraszamy Cię do zapoznania się z całą kategorią produktów, w których znajdziesz idealny upominek dla swojej drugiej połówki na każdą okazję. Poznaj pozostałe oferty z kategorii kubek dla dziewczyny. Szybka realizacja zamówienia, błyskawiczna wysyłka oraz atrakcyjne ceny to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nie zwlekaj – już teraz zapoznaj się ze wszystkim, co dla Ciebie mamy!

KDD4
100 Przedmioty
Komentarze (0)