Kubek dla nauczyciela angielskiego

Kubek dla nauczyciela angielskiego to miły podarunek na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela. Wysoka jakość wykonania oraz oryginalne nadruki sprawiają, że warto przyjrzeć mu się bliżej.

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Kubek dla nauczyciela angielskiego – poznaj jego zalety</h2> <p>Grono pedagogiczne każdej szkoły jest naprawdę obszerne – a każdy z nauczycieli jest równie ważny. Szykując się do zakończenia roku szkolnego czy też Dnia Nauczyciela, nie możesz zapomnieć o osobie, która uczy Cię języka obcego. W naszym sklepie oferujemy Ci<strong> kubek dla nauczyciela angielskiego</strong> z oryginalnym napisem „Trzeba mieć wielkie serce (i nerwy ze stali), by kształcić małych ludzi”. Śmiech, wzruszenie oraz całkowite zaskoczenie – gwarantowane!</p> <h2>Dowiedz się więcej o naszym kubku</h2> <p>Oferowany przez nas <strong>kubek dla nauczyciela angielskiego</strong> to produkt, który odznacza się najwyższą jakością i starannością wykonania. Powstaje z odpornej ceramiki, dlatego właściwie użytkowany może posłużyć naprawdę długo. Z kolei powłoka JS COATING zabezpiecza nadruk przed uszkodzeniami – kubek może być więc podgrzewany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce. Naczynie o pojemności 330 ml z całą pewnością umili niejedną długą przerwę w pracy. Biały, złoty, srebrny, biało-różowy a może magiczny? U nas masz z czego wybierać. Już teraz poznaj wszystkie propozycje kolorystyczne.</p> <h2>Szybka realizacja i wysyłka</h2> <p>Obawiasz się, że zamówiony kubek dla nauczyciela angielskiego nie zdąży przyjść na czas? Z nami Ci to nie grozi! Zadowolenie naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy starań, by każde zamówienie zrealizować i wysłać  jak najszybciej. Dbałość o szczegóły sprawia, że zamówione produkty pakujemy w dekoracyjny celofan, przez co niemal od razu są gotowe do wręczenia. Szukasz upominków dla pozostałych nauczycieli? Z całą pewnością znajdziesz je w kategorii <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-nauczyciela"><strong>Kubek dla nauczyciela</strong></a>.</p>
KDN1
Kubek dla nauczyciela angielskiego
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Kubek dla nauczyciela angielskiego – poznaj jego zalety

Grono pedagogiczne każdej szkoły jest naprawdę obszerne – a każdy z nauczycieli jest równie ważny. Szykując się do zakończenia roku szkolnego czy też Dnia Nauczyciela, nie możesz zapomnieć o osobie, która uczy Cię języka obcego. W naszym sklepie oferujemy Ci kubek dla nauczyciela angielskiego z oryginalnym napisem „Trzeba mieć wielkie serce (i nerwy ze stali), by kształcić małych ludzi”. Śmiech, wzruszenie oraz całkowite zaskoczenie – gwarantowane!

Dowiedz się więcej o naszym kubku

Oferowany przez nas kubek dla nauczyciela angielskiego to produkt, który odznacza się najwyższą jakością i starannością wykonania. Powstaje z odpornej ceramiki, dlatego właściwie użytkowany może posłużyć naprawdę długo. Z kolei powłoka JS COATING zabezpiecza nadruk przed uszkodzeniami – kubek może być więc podgrzewany w kuchence mikrofalowej i myty w zmywarce. Naczynie o pojemności 330 ml z całą pewnością umili niejedną długą przerwę w pracy. Biały, złoty, srebrny, biało-różowy a może magiczny? U nas masz z czego wybierać. Już teraz poznaj wszystkie propozycje kolorystyczne.

Szybka realizacja i wysyłka

Obawiasz się, że zamówiony kubek dla nauczyciela angielskiego nie zdąży przyjść na czas? Z nami Ci to nie grozi! Zadowolenie naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy starań, by każde zamówienie zrealizować i wysłać  jak najszybciej. Dbałość o szczegóły sprawia, że zamówione produkty pakujemy w dekoracyjny celofan, przez co niemal od razu są gotowe do wręczenia. Szukasz upominków dla pozostałych nauczycieli? Z całą pewnością znajdziesz je w kategorii Kubek dla nauczyciela.

KDN1
99 Przedmioty
Komentarze (0)