Piękny kubek w podziękowaniu dla nauczycielki

Jaki kubek dla nauczycielki wybrać, by podziękować jej za trud nauczania i wychowania? My już wiemy! Dowiedz się więcej i postaw na oryginalny upominek!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Wiemy, jaki kubek dla nauczycielki warto wybrać</h2> <p>Są tacy nauczyciele, którzy zmieniają wiele. To właśnie oni potrafią przekazać wiedzę, nakłonić do refleksji i przekazać to, co w życiu jest ważne. Warto podziękować im za to w szczególny i oryginalny sposób. Zastanawiasz się, <strong>jaki kubek dla nauczycielki</strong> sprawdzi się jako najlepsza forma podziękowania? Naszą propozycją jest ten z napisem „Za naukę, cierpliwość i serce – najlepszej nauczycielce”, który z całą pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Całości dopełnia grafika ukazująca nauczycielskie przybory, tak dobrze znane im z ich codziennej pracy.</p> <h2>Kubek dla nauczycielki – dlaczego warto go wybrać?</h2> <p><strong>Kubek dla nauczycielki</strong>, który dostępny jest w naszym sklepie z całą pewnością zachwyca swoim wyglądem. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta. Warto wiedzieć, że produkt powstał z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu może stanowić świetną pamiątkę na długie lata. Klasa JS COATING chroni nadruk przed uszkodzeniami, dlatego naczynie nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych. Chcesz całkowicie zaskoczyć swoją nauczycielkę? Wybierz zatem naczynie w wersji magicznej – nadruk pojawi się dopiero wtedy, gdy kubek zostanie wypełniony gorącą wodą. </p> <h2>Kubek gotowy do wręczenia</h2> <p>Już wiesz,<strong> jaki kubek dla nauczycielki</strong> warto wybrać, jednak obawiasz się, że nie zdąży przyjść na czas? Musisz zatem wiedzieć, że szybka realizacja i wysyłka zamówienia to coś, co nas wyróżnia. Na tym jednak nie koniec – każdy nasz produkt pakujemy w ozdobny celofan, dzięki czemu upominek jest już gotowy do wręczenia. Chcesz poznać nasze pozostałe propozycje? Zapoznaj się zatem z całą kategorią <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-nauczycielki"><strong>kubek dla nauczycielki</strong></a> i dokonaj najlepszego wyboru. </p>
KDNP1
Piękny kubek w podziękowaniu dla nauczycielki
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Wiemy, jaki kubek dla nauczycielki warto wybrać

Są tacy nauczyciele, którzy zmieniają wiele. To właśnie oni potrafią przekazać wiedzę, nakłonić do refleksji i przekazać to, co w życiu jest ważne. Warto podziękować im za to w szczególny i oryginalny sposób. Zastanawiasz się, jaki kubek dla nauczycielki sprawdzi się jako najlepsza forma podziękowania? Naszą propozycją jest ten z napisem „Za naukę, cierpliwość i serce – najlepszej nauczycielce”, który z całą pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Całości dopełnia grafika ukazująca nauczycielskie przybory, tak dobrze znane im z ich codziennej pracy.

Kubek dla nauczycielki – dlaczego warto go wybrać?

Kubek dla nauczycielki, który dostępny jest w naszym sklepie z całą pewnością zachwyca swoim wyglądem. Nie jest to jednak jego jedyna zaleta. Warto wiedzieć, że produkt powstał z wysokiej jakości ceramiki, dzięki czemu może stanowić świetną pamiątkę na długie lata. Klasa JS COATING chroni nadruk przed uszkodzeniami, dlatego naczynie nadaje się do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Dostępne jest w kilku wariantach kolorystycznych. Chcesz całkowicie zaskoczyć swoją nauczycielkę? Wybierz zatem naczynie w wersji magicznej – nadruk pojawi się dopiero wtedy, gdy kubek zostanie wypełniony gorącą wodą.

Kubek gotowy do wręczenia

Już wiesz, jaki kubek dla nauczycielki warto wybrać, jednak obawiasz się, że nie zdąży przyjść na czas? Musisz zatem wiedzieć, że szybka realizacja i wysyłka zamówienia to coś, co nas wyróżnia. Na tym jednak nie koniec – każdy nasz produkt pakujemy w ozdobny celofan, dzięki czemu upominek jest już gotowy do wręczenia. Chcesz poznać nasze pozostałe propozycje? Zapoznaj się zatem z całą kategorią kubek dla nauczycielki i dokonaj najlepszego wyboru.

KDNP1
96 Przedmioty
Komentarze (0)