Kubki dla Par Świąteczne

Kubki dla par świąteczne będą fantastycznym wyborem na święta Bożego Narodzenia i nie tylko. Opatrzone zabawnymi, romantycznymi nadrukami, szybko skradną serca Twoich bliskich.

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Kubki dla par świąteczne – na święta i nie tylko</h2> <p>Szukasz nietypowego, oryginalnego prezentu dla swoich rodziców lub dziadków na święta Bożego Narodzenia? W takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję! <strong>Kubki dla par świąteczne</strong>, które Ci oferujemy to zestaw dwóch naczyń opatrzonych zabawnymi nadrukami. „Ona skradła jego nazwisko” oraz „On skradł jej serce” to coś, co rozbawi i poruszy obdarowane przez Ciebie osoby. Przekonaj się o tym już teraz!</p> <h2>Kubki dla par – świetna pamiątka na długie lata</h2> <p>Wybierając prezenty dla swoich bliskich, z pewnością chcesz postawić na coś, co będzie nie tylko piękne, lecz przede wszystkim trwałe. Właśnie takie są proponowane przez nas <strong>kubki dla par świąteczne</strong>. Produkty powstają z solidnej ceramiki, która odpowiednio użytkowana, może posłużyć przez wiele lat. Precyzyjny nadruk zabezpieczony jest dodatkową powłoką JS COATING, który chroni go przed działaniem niekorzystnych czynników. Dlatego też produkt może być podgrzewany wraz z zawartością w kuchence mikrofalowej oraz myty w zmywarce. Wysokość 9,5 cm oraz 8 cm średnicy sprawiają, że kubki bez problemu zmieszczą się w kuchennej szafce. Naczynia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – wybierz zatem kolor, który najbardziej odpowiada zakochanym. </p> <h2>Z nami przygotujesz się na każdą okazję</h2> <p>Jedno jest pewne – z asortymentem naszego sklepu przygotujesz się na każdą szczególną okazję. Szukasz prezentu dla pary na ślub lub parapetówkę? Zapoznaj się zatem z całą kategorią <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-par"><strong>Kubek dla par</strong></a> i zaopatrz się w to, czego potrzebujesz!  </p>
KDP1
Kubki dla Par Świąteczne
Kolor
40,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Kubki dla par świąteczne – na święta i nie tylko

Szukasz nietypowego, oryginalnego prezentu dla swoich rodziców lub dziadków na święta Bożego Narodzenia? W takim razie mamy dla Ciebie idealną propozycję! Kubki dla par świąteczne, które Ci oferujemy to zestaw dwóch naczyń opatrzonych zabawnymi nadrukami. „Ona skradła jego nazwisko” oraz „On skradł jej serce” to coś, co rozbawi i poruszy obdarowane przez Ciebie osoby. Przekonaj się o tym już teraz!

Kubki dla par – świetna pamiątka na długie lata

Wybierając prezenty dla swoich bliskich, z pewnością chcesz postawić na coś, co będzie nie tylko piękne, lecz przede wszystkim trwałe. Właśnie takie są proponowane przez nas kubki dla par świąteczne. Produkty powstają z solidnej ceramiki, która odpowiednio użytkowana, może posłużyć przez wiele lat. Precyzyjny nadruk zabezpieczony jest dodatkową powłoką JS COATING, który chroni go przed działaniem niekorzystnych czynników. Dlatego też produkt może być podgrzewany wraz z zawartością w kuchence mikrofalowej oraz myty w zmywarce. Wysokość 9,5 cm oraz 8 cm średnicy sprawiają, że kubki bez problemu zmieszczą się w kuchennej szafce. Naczynia dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych – wybierz zatem kolor, który najbardziej odpowiada zakochanym.

Z nami przygotujesz się na każdą okazję

Jedno jest pewne – z asortymentem naszego sklepu przygotujesz się na każdą szczególną okazję. Szukasz prezentu dla pary na ślub lub parapetówkę? Zapoznaj się zatem z całą kategorią Kubek dla par i zaopatrz się w to, czego potrzebujesz!  

KDP1
100 Przedmioty
Komentarze (0)