• Wyprzedaż!

Kubek dla nauczycielki przedszkola

Kubek dla nauczycielki przedszkola to doskonała forma podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie małego człowieka. Dowiedz się więcej na temat naszego produktu.

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Oryginalny kubek dla nauczycielki przedszkola</h2> <p>Twoje dziecko nie widzi świata poza swoją panią z przedszkola? Każdego dnia z zapałem opowiada o kolejnych ciekawych zajęciach i zabawach? Warto docenić ten trud i w oryginalny sposób podziękować za opiekę, troskę i serce wkładane w codzienną pracę z maluchami. Świetnie się składa, gdyż mamy coś, co Ci w tym pomoże. <strong>Kubek dla nauczycielki przedszkola</strong>, który Ci oferujemy, zachwyca swoją kolorystyką, grafiką oraz szczerym napisem. Z całą pewnością szybko stanie się ulubionym naczyniem, z którego poranna kawa będzie smakowała wyśmienicie. </p> <h2>Doskonała pamiątka na długie lata</h2> <p><strong>Kubek dla nauczycielki przedszkola</strong> może towarzyszyć jej długo po tym, gdy Twoje dziecko zakończy edukację przedszkolną. Wszystko za sprawą wysokiej jakości ceramiki użytej do produkcji naczynia, która sprawia, że kubek jest odporny na wiele czynników. Powłoka JS COATING doskonale chroni nadruk przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Produkt może być zatem myty w zmywarce i podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na przygotowanie sporej ilości ulubionego napoju – w sam raz na przerwę w pracy. </p> <h2>Kubek w kilku wariantach kolorystycznych</h2> <p style="text-align:left;">Kubek w kolorze białym, złotym, srebrnym, a może biało-różowym? U nas masz z czego wybierać! Już teraz zamów wyjątkowy <strong>kubek dla nauczycielki przedszkola</strong>, a Twoje zamówienie zrealizujemy najszybciej, jak to możliwe. Chcesz wiedzieć, jaki jeszcze <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-przedszkolanki"><strong>kubek dla przedszkolanki</strong></a> znajdziesz w naszej ofercie? Zapraszamy zatem do zapoznania się z całą kategorią produktów.</p>
KDP11
Kubek dla nauczycielki przedszkola
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Oryginalny kubek dla nauczycielki przedszkola

Twoje dziecko nie widzi świata poza swoją panią z przedszkola? Każdego dnia z zapałem opowiada o kolejnych ciekawych zajęciach i zabawach? Warto docenić ten trud i w oryginalny sposób podziękować za opiekę, troskę i serce wkładane w codzienną pracę z maluchami. Świetnie się składa, gdyż mamy coś, co Ci w tym pomoże. Kubek dla nauczycielki przedszkola, który Ci oferujemy, zachwyca swoją kolorystyką, grafiką oraz szczerym napisem. Z całą pewnością szybko stanie się ulubionym naczyniem, z którego poranna kawa będzie smakowała wyśmienicie.

Doskonała pamiątka na długie lata

Kubek dla nauczycielki przedszkola może towarzyszyć jej długo po tym, gdy Twoje dziecko zakończy edukację przedszkolną. Wszystko za sprawą wysokiej jakości ceramiki użytej do produkcji naczynia, która sprawia, że kubek jest odporny na wiele czynników. Powłoka JS COATING doskonale chroni nadruk przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Produkt może być zatem myty w zmywarce i podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na przygotowanie sporej ilości ulubionego napoju – w sam raz na przerwę w pracy.

Kubek w kilku wariantach kolorystycznych

Kubek w kolorze białym, złotym, srebrnym, a może biało-różowym? U nas masz z czego wybierać! Już teraz zamów wyjątkowy kubek dla nauczycielki przedszkola, a Twoje zamówienie zrealizujemy najszybciej, jak to możliwe. Chcesz wiedzieć, jaki jeszcze kubek dla przedszkolanki znajdziesz w naszej ofercie? Zapraszamy zatem do zapoznania się z całą kategorią produktów.

KDP11
100 Przedmioty
Komentarze (0)