Tak wygląda najlepsza siostra na świecie

Jaki kubek dla siostry wybrać na ważną okazję? Doskonałą propozycją jest ten z napisem „Tak wygląda najlepsza siostra na świecie”. Już teraz poznaj wszystkie jego zalety!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Jaki kubek dla siostry? Znamy odpowiedź!</h2> <p><br />Nie wiesz, <strong>jaki kubek dla siostry</strong> może okazać się najlepszym wyborem? Niezależnie od tego, czy szykujesz się na jej urodziny, imieniny, wieczór panieński czy też poszukujesz podarunku całkowicie bez okazji – mamy świetną propozycję. Mowa o kubku, który opatrzony został nadrukiem z napisem „Tak wygląda najlepsza siostra na świecie”. Czy można wyobrazić sobie lepszy komplement i wyraz siostrzanej lub braterskiej miłości? My wiemy, że nie!</p> <h3><br />Poznaj wszystkie zalety naszych kubków</h3> <p><br />Wyjątkowy, poruszający napis to jedno, drugie zaś to najwyższa jakość wykonania. To właśnie ona sprawia, że kubek będzie świetną pamiątką na długie lata. Wszystko za sprawą solidnej i trwałej ceramiki użytej do produkcji naszych kubków oraz specjalnej powłoki JS COATING. To właśnie te dwa czynniki sprawiają, że produkt nawet mimo długotrwałego użytkowania wciąż zachowa swoją nienaganną kondycję i wygląd. Można go myć w zmywarce oraz podgrzewać wraz z zawartością w kuchence mikrofalowej – bez obaw o uszkodzenie nadruku. Pojemność 330 ml pozwoli na zaparzenie odpowiedniej ilości aromatycznej kawy lub ulubionej herbaty. Jaki jest ulubiony kolor Twojej siostry? Złoto, róż, a może czarny? U nas znajdziesz jej ulubiony wariant i połączenia!</p> <h3><br />Dbałość o każdy szczegół - to nas wyróżnia</h3> <p><br />Dlaczego jeszcze warto nam zaufać? To, co czyni nas profesjonalistami to dbałość o każdy szczegół. Dlatego też otrzymasz od nas elegancko zapakowany produkt, który jest już gotowy do wręczenia. Wciąż nie wiesz, jaki <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-siostry"><strong>kubek dla siostry</strong></a> warto wybrać? Zapraszamy Cię zatem do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami – liczymy, że znajdziesz wśród nich coś, co Cię zachwyci!</p>
KDS3
Tak wygląda najlepsza siostra na świecie
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Jaki kubek dla siostry? Znamy odpowiedź!


Nie wiesz, jaki kubek dla siostry może okazać się najlepszym wyborem? Niezależnie od tego, czy szykujesz się na jej urodziny, imieniny, wieczór panieński czy też poszukujesz podarunku całkowicie bez okazji – mamy świetną propozycję. Mowa o kubku, który opatrzony został nadrukiem z napisem „Tak wygląda najlepsza siostra na świecie”. Czy można wyobrazić sobie lepszy komplement i wyraz siostrzanej lub braterskiej miłości? My wiemy, że nie!


Poznaj wszystkie zalety naszych kubków


Wyjątkowy, poruszający napis to jedno, drugie zaś to najwyższa jakość wykonania. To właśnie ona sprawia, że kubek będzie świetną pamiątką na długie lata. Wszystko za sprawą solidnej i trwałej ceramiki użytej do produkcji naszych kubków oraz specjalnej powłoki JS COATING. To właśnie te dwa czynniki sprawiają, że produkt nawet mimo długotrwałego użytkowania wciąż zachowa swoją nienaganną kondycję i wygląd. Można go myć w zmywarce oraz podgrzewać wraz z zawartością w kuchence mikrofalowej – bez obaw o uszkodzenie nadruku. Pojemność 330 ml pozwoli na zaparzenie odpowiedniej ilości aromatycznej kawy lub ulubionej herbaty. Jaki jest ulubiony kolor Twojej siostry? Złoto, róż, a może czarny? U nas znajdziesz jej ulubiony wariant i połączenia!


Dbałość o każdy szczegół - to nas wyróżnia


Dlaczego jeszcze warto nam zaufać? To, co czyni nas profesjonalistami to dbałość o każdy szczegół. Dlatego też otrzymasz od nas elegancko zapakowany produkt, który jest już gotowy do wręczenia. Wciąż nie wiesz, jaki kubek dla siostry warto wybrać? Zapraszamy Cię zatem do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami – liczymy, że znajdziesz wśród nich coś, co Cię zachwyci!

KDS3
100 Przedmioty
Komentarze (0)