Elegancki kubek dla szefa

Elegancki kubek dla szefa sprawdzi się jako wyjątkowy podarunek na wiele okazji. Zabawny nadruk na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy.

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Elegancki kubek dla szefa z poczuciem humoru</h2> <p>Szukasz prezentu z klasą, a jednocześnie ze sporą dawką humoru? Zastanawiasz się, co możesz podarować swojemu szefowi w dniu jego urodzin lub imienin? Dobrze się składa, gdyż mamy to, czego potrzebujesz! W tym miejscu zaopatrzysz się w <strong>elegancki kubek dla szefa</strong> z zabawnym napisem „Nie wiem, co tu robię, ale mówią do mnie szefie”. Przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają spory dystans do siebie i swojej pracy. Jeżeli Twój przełożony należy do tego grona, nasza propozycja będzie wyborem idealnym.</p> <h3>Elegancki kubek dla szefa – świetna pamiątka na lata</h3> <p><strong>Elegancki kubek dla szefa</strong>, który Ci oferujemy to produkt najwyższej jakości. Powstał z ceramiki, która odporna jest na działanie wielu niekorzystnych czynników. Klasa JS COATING sprawia, że nadruk zachowuje swój perfekcyjny wygląd nawet pomimo mycia w zmywarce, podgrzewania kubka w kuchence mikrofalowej czy intensywnego użytkowania. Naczynie pozwala na uzyskanie 330 ml ulubionego napoju, który umili każdą przerwę w pracy. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych – postaw zatem na ten, który najbardziej trafi w gust Twojego przełożonego.</p> <h3>Podarunek gotowy do wręczenia</h3> <p>Dbając o każdy szczegół, nasze kubki pakujemy w ozdobny celofan. Dzięki temu otrzymasz od nas prezent, który nadaje się do wręczenia. Zamawiasz prezent na ostatnią chwilę? Bez obaw, zamówienie dostarczymy najszybciej jak to możliwe! Poznaj wszystkie produkty z kategorii <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-szefa"><strong>kubek dla szefa</strong></a> i już teraz dokonaj najlepszego wyboru!</p>
KDSZ4
Elegancki kubek dla szefa
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Elegancki kubek dla szefa z poczuciem humoru

Szukasz prezentu z klasą, a jednocześnie ze sporą dawką humoru? Zastanawiasz się, co możesz podarować swojemu szefowi w dniu jego urodzin lub imienin? Dobrze się składa, gdyż mamy to, czego potrzebujesz! W tym miejscu zaopatrzysz się w elegancki kubek dla szefa z zabawnym napisem „Nie wiem, co tu robię, ale mówią do mnie szefie”. Przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają spory dystans do siebie i swojej pracy. Jeżeli Twój przełożony należy do tego grona, nasza propozycja będzie wyborem idealnym.

Elegancki kubek dla szefa – świetna pamiątka na lata

Elegancki kubek dla szefa, który Ci oferujemy to produkt najwyższej jakości. Powstał z ceramiki, która odporna jest na działanie wielu niekorzystnych czynników. Klasa JS COATING sprawia, że nadruk zachowuje swój perfekcyjny wygląd nawet pomimo mycia w zmywarce, podgrzewania kubka w kuchence mikrofalowej czy intensywnego użytkowania. Naczynie pozwala na uzyskanie 330 ml ulubionego napoju, który umili każdą przerwę w pracy. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych – postaw zatem na ten, który najbardziej trafi w gust Twojego przełożonego.

Podarunek gotowy do wręczenia

Dbając o każdy szczegół, nasze kubki pakujemy w ozdobny celofan. Dzięki temu otrzymasz od nas prezent, który nadaje się do wręczenia. Zamawiasz prezent na ostatnią chwilę? Bez obaw, zamówienie dostarczymy najszybciej jak to możliwe! Poznaj wszystkie produkty z kategorii kubek dla szefa i już teraz dokonaj najlepszego wyboru!

KDSZ4
100 Przedmioty
Komentarze (0)