Śmieszny kubek dla szefa

Śmieszny kubek dla szefa to doskonały wybór na urodziny lub imieniny Twojego przełożonego. Naczynie z zabawnym nadrukiem sprawi, że każda kawa będzie smakowała wyśmienicie.

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Śmieszny kubek dla szefa – świetna propozycja dla osób z poczuciem humoru</h2> <p>Szukasz idealnego upominku dla szefa, który ma naprawdę duże poczucie humoru? Chcesz postawić na coś oryginalnego i niebanalnego? Nasz <strong>śmieszny kubek dla szefa</strong> jest tym, czego poszukujesz! Opatrzony napisem „Szef ma zawsze rację” oraz zbiorem zasad jego pracy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego kierownika.</p> <h3>Wysokiej jakości kubek dla Twojego szefa</h3> <p>Twój szef gustuje w produktach, które odznaczają się najwyższą jakością? Świetnie się składa, gdyż nasze kubki wpasują się w jego oczekiwania. <strong>Śmieszny kubek dla szefa</strong> powstał z wysokiej jakości ceramiki, odpornej na działanie wielu niekorzystnych czynników. Zastosowanie powłoki JS COATING pozwala na uzyskanie trwałego nadruku, który nie odbarwia się ani nie blaknie pod wpływem użytkowania. Produkt może być myty w zmywarce i podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na przygotowanie sporej ilości ulubionego napoju – idealnej na przerwę w pracy. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych, m.in. czerń, biel, srebro oraz złoto.</p> <h3>Zrealizujemy Twoje zamówienie tak szybko jak to możliwe</h3> <p>Co sprawia, że warto skorzystać z naszej oferty? Z całą pewnością jest to szybki czas realizacji i wysyłki zamówienia. Dokładamy starań, aby zamówienie dotarło do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Nie masz czasu na pakowanie prezentów? Dbając o Twoje zadowolenie, każdy kubek pakujemy w ozdobny celofan, przez co prezent jest już gotowy do wręczenia. Zastanawiasz się, jaki jeszcze <a href="https://odlotowyprezent.pl/kubek-dla-szefa"><strong>kubek dla szefa</strong></a> znajdziesz w naszej ofercie? Już teraz zapoznaj się z całą kategorią produktów!</p>
KDSZ2
Śmieszny kubek dla szefa
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Śmieszny kubek dla szefa – świetna propozycja dla osób z poczuciem humoru

Szukasz idealnego upominku dla szefa, który ma naprawdę duże poczucie humoru? Chcesz postawić na coś oryginalnego i niebanalnego? Nasz śmieszny kubek dla szefa jest tym, czego poszukujesz! Opatrzony napisem „Szef ma zawsze rację” oraz zbiorem zasad jego pracy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego kierownika.

Wysokiej jakości kubek dla Twojego szefa

Twój szef gustuje w produktach, które odznaczają się najwyższą jakością? Świetnie się składa, gdyż nasze kubki wpasują się w jego oczekiwania. Śmieszny kubek dla szefa powstał z wysokiej jakości ceramiki, odpornej na działanie wielu niekorzystnych czynników. Zastosowanie powłoki JS COATING pozwala na uzyskanie trwałego nadruku, który nie odbarwia się ani nie blaknie pod wpływem użytkowania. Produkt może być myty w zmywarce i podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na przygotowanie sporej ilości ulubionego napoju – idealnej na przerwę w pracy. Możesz wybierać spośród kilku wariantów kolorystycznych, m.in. czerń, biel, srebro oraz złoto.

Zrealizujemy Twoje zamówienie tak szybko jak to możliwe

Co sprawia, że warto skorzystać z naszej oferty? Z całą pewnością jest to szybki czas realizacji i wysyłki zamówienia. Dokładamy starań, aby zamówienie dotarło do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Nie masz czasu na pakowanie prezentów? Dbając o Twoje zadowolenie, każdy kubek pakujemy w ozdobny celofan, przez co prezent jest już gotowy do wręczenia. Zastanawiasz się, jaki jeszcze kubek dla szefa znajdziesz w naszej ofercie? Już teraz zapoznaj się z całą kategorią produktów!

KDSZ2
95 Przedmioty
Komentarze (0)