Filtruj

Kubki ceramiczne

Kubki ceramiczne

Dzień nauczyciela - kubki

Dzień Nauczyciela to cudowna okazja na to by podziękować naszym opiekunom, nauczycielom i przedszkolankom za wkład w wychowanie naszych dzieci. Nie tylko uczniowie, ale także i przedszkolaki pragną podziękować swoim ulubionym Paniom. Posiadamy wyjątkowe wzory kubków na Dzień Nauczyciela, które bez wątpienia wzruszą naszych nauczycieli. Dodatkowo, każdy z nich jest zapakowany na prezent w oryginalny sposób.

Filtry aktywne

Kubek na dzień nauczyciela
  • -3,00 zł
-3,00 zł

15,00 zł 18,00 zł

Kubek na dzień nauczyciela Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Kubek na dzień nauczyciela...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

25,00 zł 28,00 zł

Kubek na dzień nauczyciela - srebrny Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Podziękowania z imieniem...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

25,00 zł 28,00 zł

Podziękowania z imieniem nauczycielki - imię personalizowane - srebrny Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane...

Podziękowania z imieniem...
  • Wyprzedaż!
  • -3,00 zł
-3,00 zł

15,00 zł 18,00 zł

Podziękowania z imieniem nauczycielki/nauczyciela - imię personalizowane Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane...

Trzeba mieć wielkie serce -...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

15,00 zł 18,00 zł

Trzeba mieć wielkie serce - książki i kwiaty Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Trzeba mieć wielkie serce -...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

25,00 zł 28,00 zł

Trzeba mieć wielkie serce - książki i kwiaty - srebrny Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Trzeba mieć wielkie serce -...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

15,00 zł 18,00 zł

Trzeba mieć wielkie serce - prezent dla nauczyciela Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Trzeba mieć wielkie serce -...
  • -3,00 zł
-3,00 zł

25,00 zł 28,00 zł

Trzeba mieć wielkie serce - prezent dla nauczyciela - srebrny Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Prezent dla nauczyciela

jest często ważnym elementem dla dzieci i przedszkolaków. Dzięki niemu mogą w wyjątkowy sposób podziękować swoim wychowawcom za wkład w ich naukę, wychowanie i rozwój. Często zdarza się, że w wyborze prezentu pomagają rodzice ponieważ kto jak nie oni wiedzą najlepiej czego potrzebują dorośli.


Kiedy jest Dzień Nauczyciela?


Dzień Edukacji Narodowej to inaczej powszechnie znany dzień nauczyciela i przypada on co roku 14 października. Warto wiedzieć, że jest to zawsze dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla wszystkich pracowników oświaty. Święto to zostało ustanowione w 1972 roku kiedy to powstała Karta praw i obowiązków nauczyciela.
W Dzień Edukacji Narodowej szkoły organizują uroczyste apele i nagradzają wyróżniających się nauczycieli. Tradycją jest też, że tego dnia Minister Edukacji Narodowej wręcza zasłużonym pracownikom oświaty złote, srebrne i brązowe Krzyże Zasługi oraz medale.


Pomysł na prezent dla nauczyciela


Jaki prezent dla nauczyciela będzie więc najbardziej odpowiedni? Z pewnością taki, który będzie przypominał mu o swoich uczniach. Naszym hitem są personalizowane prezenty na dzień nauczyciela. Zacznijmy od kultowych kubków, na których znajdziecie wzruszające teksty na temat życia nauczycieli wraz z pięknymi grafikami. Największą popularnością cieszy się tu kubek z napisem: „Trzeba mieć wielkie serce i nerwy ze stali by kształcić małych ludzi”. Innym często wybieranym jest także kubeczek z tekstem: „Za naukę, cierpliwość i serce Najlepszej Nauczycielce”. Są one wybierane nie tylko przez starszych uczniów, ale również często jako prezent dla nauczyciela od przedszkolaka. Jako dodatek uczniowie i przedszkolaki mogą wykonać prezent samodzielnie na przykład laurkę, wiersz lub rysunek. Najpopularniejszym prezentem pozostają też kwiaty oraz słodkości.


Śmieszny prezent dla nauczyciela


Nasze dzieci nie zawsze chcą żeby prezenty były koniecznie eleganckie. Szczególnie starsze dzieci i młodzież same chcą decydować o tym co kupić swoim wychowawcom ponieważ przez wiele lat dobrze ich poznali i wiedzą co może do nich pasować. Często więc przeszukują Internet w poszukiwaniu śmiesznych prezentów na dzień nauczyciela. Takie prezenty również posiadamy! Sprawdźcie nasze kubki z humorem! Zabawne grafiki i teksty z pewnością rozbawią waszych nauczycieli do łez. Przykładowo, ulubieńcy kawy na pewno uśmiechną się gdy zobaczą napis „Uwaga! Niski poziom energii! Potrzeba Kawy!”  lub „Praca nie ucieknie a kawa wystygnie!”. Ulubione kubki klientów z tej kategorii to także „Ja nic nie muszę ewentualnie mogę!” lub „Urodzona do spania, zmuszona do pracy”. Propozycji jest mnóstwo więc zajrzyjcie koniecznie do kategorii z humorem. Prezent na dzień nauczyciela w takim wydaniu będzie super wyborem.


Elegancki prezent dla nauczyciela


Tutaj wspaniale sprawdzi się szklana fotoramka ze zdjęciem uczniów. Będzie ona też fajnym prezentem dla nauczyciela od przedszkola. Ramka jest nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również bardzo elegancką dekoracją każdego domu. W naszej ofercie znajdziecie wzory wielu pięknych fotoramek o różnym kształcie i rozmiarze. Taka fotoramka z pewnością będzie wyjątkowym prezentem dla naszego wychowawcy.
Kolejnym pomysłem na ciekawy prezent na dzień nauczyciela jest fotogranit ze zdjęciem. Jest on rzadko spotykany więc tym bardziej będzie nietypowym prezentem dla nauczyciela. Na naszym fotogranicie można umieścić zdjęcie przedszkolaków, dzieci lub młodzieży. Można też umieścić na nim podziękowanie, wiersz lub życzenia co będzie niezwykle eleganckim upominkiem. Fotogranity mają różne kształty i rozmiary więc każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu.


Prezent dla nauczyciela na koniec roku szkolnego


Zakończenie szkoły to dla uczniów i przedszkolaków ważny dzień ponieważ kończy się pewien etap w ich życiu i muszą pożegnać się ze swoimi ulubionymi nauczycielami. Szkoły organizują zazwyczaj w ten dzień liczne uroczystości podczas których dziękują uczniom za wytrwałość i naukę, a wychowawcom za cierpliwość i wkład w naukę dzieci. Jest to więc wyjątkowa okazja by wręczyć personalizowany prezent dla nauczyciela. W naszej ofercie znajdziecie wyjątkowe fotoramki wykonane ze szkła na których drukowane jest zdjęcie lub fotogranity na których można umieścić zdjęcie lub podziękowanie specjalnie na tę okazję. Będzie to genialny pomysł na prezent dla nauczyciela od uczniów jak również jako prezent dla nauczyciela na koniec przedszkola.
Warto wspomnieć, że nasze personalizowane prezenty będą również wspaniałym upominkiem na prezent dla nauczyciela na pożegnanie lub jako prezent dla nauczyciela na święta.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!