Filtruj

Kubki ceramiczne

Kubki ceramiczne

Kubki dla przedszkolanki

Filtry aktywne

18,00 zł

Chłopiec aniołek - prezent dla przedszkolanki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Chłopiec aniołek na srebrnym kubku - prezent dla przedszkolanki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Dzieci malujące podziękowanie dla Cioci - przedszkole Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Dzieci malujące podziękowanie dla Cioci - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Dziewczynka aniołek - prezent dla przedszkolanki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Dziewczynka aniołek - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Dziewczynka z sercem - podziękowanie dla przedszkolanki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Dziewczynka z sercem - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Kubek personalizowany z imieniem opiekunki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Najwyższa ocena dla nauczyciela Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Najwyższa ocena dla nauczyciela na srebrnym kubku Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Podziękowania z imieniem nauczycielki - imię personalizowane - srebrny Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane...

18,00 zł

Podziękowania z imieniem nauczycielki/nauczyciela - imię personalizowane Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane...

18,00 zł

Podziekowanie dla opiekunki w przedszkolu Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Podziękowanie dla opiekunki w przedszkolu - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Podziękowanie dla przedszkolanki - piękny srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Podziękowanie dla przedszkolanki od dzieci Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Podziękowanie dla przedszkolanki od dzieci - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Podziękowanie za troskę i opiekę - dla przedszkolanki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Podziękowanie za troskę i opiekę - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Poziękowanie dla przedszkolanki - piękny prezent Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Prezent dla nauczyciela przedszkola - podziękowanie Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Prezent dla nauczyciela przedszkola - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Prezent dla przedszkolanki - kubek od grupy Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Prezent dla przedszkolanki - srebrny kubek od grupy Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Prezent od dzieci dla opiekunki - dzień nauczyciela Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Prezent od dzieci dla opiekunki od dziewczynki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

18,00 zł

Przedszkolak na rowerze - podziękowanie Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Przedszkolak na rowerze - srebrny kubek Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Srebrny kubek dla opiekunki od dziewczynki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Srebrny kubek od dzieci dla opiekunki - dzień nauczyciela Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

28,00 zł

Srebrny kubek personalizowany z imieniem opiekunki Zastanawiasz się nad prezentem na dzień nauczyciela? Jeśli chcesz podziękować swojemu wychowawcy, nauczycielowi w szkole lub pani przedszkolance za wkład w Twoją naukę lub naukę dziecka polecamy skorzystać z naszej oferty. Kubeczki są zapakowane na prezent w celofanie i przewiązane wstążką.

Prezent dla przedszkolanki

Przedszkolanka to bardzo ważna osoba w życiu naszego malucha. To ona przebywa z nim codziennie, uczy go nowych rzeczy i pomaga w razie potrzeby, gdy rodzice spełniają obowiązki zawodowe. Przytuli i otrze łzy w gorszy dzień. Wprowadza w świat nauki i pomaga przyswajać wiedzę. Uczy właściwych zachowań. codziennej higieny i innych potrzebnych nawyków dzięki którym dziecko się usamodzielnia. Dzięki niej, dziecko z radością wraca do domu i prezentuje nowe umiejętności: wierszyki i piosenki. Przedszkolanki, często nazywane przez maluchów ciociami mają ogromny wpływ na ich rozwój. To ważny, czasami trudny i wciąż niedoceniany zawód.

Dlatego warto docenić trud pracy takich osób niewielkim gestem. Na pewno miłym podziękowaniem dla nich będzie wręczenie prezentu. Podstawowym pytaniem jakim zadają sobie rodzice jest: co wybrać? Jakim prezentem warto obdarować przedszkolankę? Sprawdzonym prezentem jest personalizowany kubek z napisem. Indywidualne życzenia na kubku, sprawią, że będzie to miły gest, który sprawi, że codzienna kawa czy herbata wywoła uśmiech na twarzy przedszkolanki. Wykonanie takie personalizowanego opisu jest niezwykle proste, a szeroki wybór sprawi, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. To od Ciebie zależy, czy życzenia będą miały humorystyczny wydźwięk czy raczej będzie to klasyka. Na pewno każda nauczycielka doceni prezent, który będzie jej przypominał, że ma wielkie serce, które pomaga kształtować małych ludzi. Taki kubek to praktyczny i piękny prezent. Na pewno świetnie będzie prezentował się na biurku w przedszkolnej sali.

Na jakie okazje warto sprawić przedszkolankom miły gest?

Co prawda, ogólnie obchodzony jest Dzień Nauczyciela oraz zakończenie roku szkolnego. Dlatego rodzice czasami wahają się czy w przedszkolu też obchodzi się te święta? Odpowiedź jest jedna: zawsze warto sprawić komuś, komu jesteśmy wdzięczni za troskę i naukę naszych dzieci miły gest. Na jakie okazje warto wręczyć podarunek?

  • z okazji Dnia Nauczyciela

  • z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  • na zakończenie roku szkolnego

Prezent dla przedszkolanki na koniec roku

Tradycja wręczania prezentów na koniec roku to miły gest, który poza słowami wdzięczności w kierunku nauczycielek, pomaga nam wyrazić szacunek za ich codzienną pracę. Szczególnie, gdy do czynienia mamy z prawdziwymi aniołami. Kubek z nadrukiem personalizowanym to pewniak, który zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Z jednej strony klasyka - kubek przecież zawsze się przyda, a nauczycielka z kubkiem kawy czy herbaty przy biurku to stały widok, z drugiej - oryginalny dzięki personalizacji. To właśnie nadruk personalizowany sprawia, że zwykły kubek staje się wyjątkowym prezentem. Prezent na zakończenie roku powinien być swojego rodzaju pamiątką, szczególnie, gdy to np. ostatni rok naszego malucha z ulubioną Panią, gdy kończy on edukację przedszkolną i rozpoczyna dalszą drogę w szkole lub gdy zmienia grupę na inną. Kubek z Twoim nadrukiem to prosty do wykonania i efektowny prezent. Wystarczy, że wybierzesz wzór jaki Ci się podoba, bardziej klasyczny lub humorystyczny, podasz imię dziecka i nauczycielki, a resztą zajmiemy się my! Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór kubków z nadrukiem dla przedszkolanki. Zarówno takich z indywidualną dedykacją od konkretnego dziecka jak i grupowym podziękowaniem. Bardziej kolorowe i klasyczne wzory. Niezależnie od tego jaki wzór wybierzesz, dzięki personalizacji Twój podarunek będzie naprawdę wyjątkowy.

Prezent od przedszkolaka

Wręczenie prezentu ulubionej Pani to także ogromne przeżycie dla naszego przedszkolaka. Każda mama i tata wie, że Panie w przedszkolu często mają większy autorytet niż rodzice. Które dziecko nie wróciło z przedszkola mówiąc, że jego ulubiona Pani to mówi, że ma być tak i tak! Przez to, że nauczycielki wkładają całe swoje serce w naukę najmłodszych i są pierwszymi osobami, które nasze maluchy napotykają na swojej edukacyjnej drodze, mają swoje specjalne miejsce w ich sercu. Nawet w dorosłości, często pamięta się ulubioną Panią z przedszkola. To osoby, które budują nasze wspomnienia z dzieciństwa i na zawsze mają w nich swoje ważne miejsce. Dlatego warto wyrazić szacunek drobnym gestem, który z pewnością sprawi im przyjemność. Niezawodnym i wyjątkowym prezentem dla przedszkolanki na koniec roku jest personalizowany kubek z napisem wybranym przez nas. Praktyczny i sentymentalny prezent to idealny podarek. Z jednej strony może być codziennie użytkowany do picia ulubionej kawy czy herbaty, z drugiej to piękna pamiątka na lata. A gdyby tak dodać mu jeszcze trochę wyjątkowości? Taki z pewnością jest srebrny kubek z nadrukiem. Pięknie błyszczące, srebrne brokatowe drobinki, sprawiają, że kubek przyciąga wzrok i wygląda naprawdę zjawiskowo. Oprócz tego jest także praktyczny. Można go myć w zmywarce. Jest więc nie tylko piękną ozdobą, ale i praktycznym kubkiem z którym każda kawa i herbata będą smakowały wyjątkowo. 

Pomysł na prezent dla przedszkolanki

W czasie roku szkolnego wypada kilka świąt, na które warto pomyśleć o zakupie drobnego prezentu, który będzie podziękowaniem dla Pani, a jednocześnie nie wprowadzi jej w zakłopotanie, a nam nie zrujnuje budżetu. Na ważne wydarzenia takie jak Dzień Nauczyciela czy Święta Bożego Narodzenia, warto pomyśleć o wszystkich nauczycielach. Warto pokazać dzieciom tradycję wręczania prezentów i wyrażania dzięki nim szacunku jakim darzymy innych. Zacznijmy od najmłodszych. Jaki drobiazg wybrać na prezent do żłobka? Kubek z nadrukiem to gadżet, który z pewnością sprawi przyjemność każdej nauczycielce. Sprawi, że poczuje się ona doceniona za swój trud i pracę włożoną w wychowanie dzieci. Dodatkowo jest on wyjątkowo praktyczny. Stanowi nie tylko ozdobę na biurku czy półce - może codziennie umilić przerwę na kawę lub herbatę. A dodatkowo wywoła uśmiech na twarzy, dzięki wyjątkowym słowom, które są na nim zawarte. To prosty, ale i wyjątkowy prezent. Dzięki temu, że napis jest personalizowany, możemy stworzyć wyjątkowy klimat. Dzięki temu, nauczycielka będzie wiedziała, że został on stworzony specjalnie dla niej, a takie indywidualne prezenty zawsze mają większą moc i wywołują wzruszenie. To świetny pomysł na prezent od dziecka. Do wyboru mamy różne wzory i podpisy, a personalizacja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy wpisać imię dziecka, od którego ma być prezent oraz imię nauczycielki, której chcemy do wręczyć. Wybrać interesujący nas wierszyk, a resztą zajmiemy się my. Ty, otrzymasz wysokiej jakości personalizowany kubek, którego napis został tak wykonany, że spokojnie można myć go w zmywarce - jest na to odporny. Dodatkowo całość jest pięknie zapakowana w celafon, przewiązana wstążeczką, więc dostajesz gotowy produkt. Teraz, wystarczy go wręczyć ulubionej Pani i sprawić jej odrobinę jakości. To prezent, który z pewnością zostanie w naszych sercach na zawsze.

Pomysł na prezent od dziecka do żłobka

Idealny prezent powinien być praktyczny i oryginalny. Najlepiej taki prezent zrobić własnoręcznie, wraz z dzieckiem, aby był to gest prosto z serca. Jednak nie każdy ma czas oraz zdolności aby tworzyć takie indywidualne gadżety. A niektóre dzieci, jak te w żłobku są na to po prostu za małe. Czasem wygodniej zdecydować się na gotowy gadżet, który można zakupić w sklepie. Nie ma w tym nic złego, jeżeli jest on szczerym i oryginalnym prezentem, prosto z serca. Warto docenić pracę Pań ze żłobka, bo podczas naszej nieobecności to ne pomagają poznawać maluchom świat, uczyć ich codziennych czynności i zdobywać nowe umiejętności. Pomagają w trudnym czasie, jakim jest pierwsza rozłąka z rodzicem i jeżeli tylko dzieci nabiorą do nich zaufania - także nam, bo spokojnie możemy spełniać obowiązki zawodowe, podczas gdy wiemy, że nasze dziecko ma świetną opiekę. Ich praca jest bardzo wymagająca, a mimo to potrafią podejść do każdego dziecka indywidualnie, przytulić i otrzeć łzy, gdy potrzeba, nakarmić oraz przebrać. Jaki więc prezent wybrać dla Cioci ze żłobka?Niby proste, ale wbrew pozorom to wcale nie takie oczywiste. Czym warto kierować się podczas wyboru prezentu dla Cioci ze żłobka? Można postawić na prezent z pięknym przesłaniem, taki który wzruszy i przywoła miłe wspomnienia, ale także taki praktyczny. Idealny będzie prezent, który ma w sobie te dwie cechy. Warto, aby prezent nie wywoływał kontrowersji i nie zawstydził obdarowywanego - dlatego powinien być to drobiazg. Nie warto stawiać na zbyt osobiste prezenty takie jak szlafrok czy obrus. Po pierwsze nigdy nie znamy aż tak bardzo gusta takie osoby, po drugie to po porostu nie wypada. Co więc wybrać? Idealnym pomysłem na prezent w podziękowaniu dla opiekunki w żłobku jest personalizowany kubek z napisem. Kubek zawsze, każdemu się przyda. Można użyć go w pracy, gdzie będzie nie tylko praktyczny, ale będzie także stanowił ozdobę przedszkolnego biurka i umili każdą kawę oraz herbatę. Dodatkowo jego przesłanie będzie przypominało małych wychowanków. Jest to niedrogi gadżet, więc nie zrujnuje naszego budżetu domowego, a dzięki indywidualnemu napisowi będzie wyjątkowym prezentem. Na prezent dla Cioci w żłobku idealnie sprawdzi się kubek z rysunkową formą - dzieci radośnie biegające po sali lub siedzące słuchając ulubionej Pani, a może rysunek, na którym cała grupa trzyma się za ręce z podpisem Pani (tu imię) to nasz Skarb. Taki gest na pewno wywoła wzruszenie, a w przyszłości będzie wspaniałą pamiątką. Kubeczki mogą mieć dedykację od całej grupy lub indywidualnie od konkretnego dziecka. Dla tych, którzy wolą jednak bardziej stonowane wzory też się coś znajdzie. W naszej ofercie dostępne są piękne kubki w czarnej kolorystyce ze szkicem kwiatków i książek z lekko humorystycznym napisem. Jeżeli wiesz, że Pani zna się na żartach postaw na ten wzór: Trzeba mieć wielkie serce (i nerwy ze stali) by kształtować małych ludzi. Ta zabawna prawda płynąca z kubeczka na pewno wywoła uśmiech nie jednego, kto przeczyta tę dedykację. Wszystkie kubki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego spokojnie można myć je w zmywarce, co sprawia że są praktyczne na co dzień. Każde zamówienie pakowane jest w celafon przeplatany ozdobną wstążką - gotowy prezent do wręczenia.