Śmieszny kubek dla kolegi

Śmieszny kubek dla kolegi to produkt, który zachwyca swoim oryginalnym nadrukiem i najwyższą jakością wykonania. Podaruj go swojemu kumplowi i spraw mu mnóstwo radości!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Śmieszny kubek dla kolegi z poczuciem humoru</h2> <p>Biurko Twojego kumpla z pracy jest zawsze ogarnięte artystycznym nieładem? Podaruj mu zatem <strong>śmieszny kubek dla kolegi</strong>, który rozbawi go do łez! Produkt z zabawnym nadrukiem „Porządek to może mieć każdy, ale tylko geniusz panuje nad chaosem” i grafiką nawiązującą do Einsteina, będzie tym, co umili mu każdy poranek oraz przerwę w pracy. Jest to doskonały wybór na wiele okazji: urodziny, imieniny, mikołajki lub święta.<br /><br /></p> <h2>Kubek dla prawdziwego geniusza – poznaj jego zalety</h2> <p>Już wiesz, że nasz <strong>śmieszny kubek dla kolegi</strong> zachwyca swoim oryginalnym charakterem. To jednak dopiero początek jego zalet. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że naczynie powstaje z najwyższej jakości ceramiki, która odporna jest na działanie wielu czynników. Nadruk, zabezpieczony dodatkową powłoką, zachowa swój nienaganny wygląd nawet podczas intensywnego użytkowania. Twój kolega ucieszy się z faktu, że produkt może być zmywany w zmywarce, a nawet podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Produkt występuje w kilku wariantach kolorystycznych – postaw zatem na ulubiony kolor Twojego kumpla!</p> <h2>Poznaj nasze pozostałe zabawne kubki</h2> <p>Zabawne kubki mogą być świetnym prezentem dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, odwiedź kategorię <a href="https://odlotowyprezent.pl/smieszne-kubki"><strong>Śmieszne kubki</strong></a> i znajdź podarunki dla wszystkich Twoich bliskich. Szybka realizacja zamówienia, atrakcyjne ceny oraz dbałość o każdy detal sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie — przekonaj się o tym już teraz!</p>
SK2
Śmieszny kubek dla kolegi
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Śmieszny kubek dla kolegi z poczuciem humoru

Biurko Twojego kumpla z pracy jest zawsze ogarnięte artystycznym nieładem? Podaruj mu zatem śmieszny kubek dla kolegi, który rozbawi go do łez! Produkt z zabawnym nadrukiem „Porządek to może mieć każdy, ale tylko geniusz panuje nad chaosem” i grafiką nawiązującą do Einsteina, będzie tym, co umili mu każdy poranek oraz przerwę w pracy. Jest to doskonały wybór na wiele okazji: urodziny, imieniny, mikołajki lub święta.

Kubek dla prawdziwego geniusza – poznaj jego zalety

Już wiesz, że nasz śmieszny kubek dla kolegi zachwyca swoim oryginalnym charakterem. To jednak dopiero początek jego zalet. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że naczynie powstaje z najwyższej jakości ceramiki, która odporna jest na działanie wielu czynników. Nadruk, zabezpieczony dodatkową powłoką, zachowa swój nienaganny wygląd nawet podczas intensywnego użytkowania. Twój kolega ucieszy się z faktu, że produkt może być zmywany w zmywarce, a nawet podgrzewany w kuchence mikrofalowej. Produkt występuje w kilku wariantach kolorystycznych – postaw zatem na ulubiony kolor Twojego kumpla!

Poznaj nasze pozostałe zabawne kubki

Zabawne kubki mogą być świetnym prezentem dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Jeżeli chcesz się o tym przekonać, odwiedź kategorię Śmieszne kubki i znajdź podarunki dla wszystkich Twoich bliskich. Szybka realizacja zamówienia, atrakcyjne ceny oraz dbałość o każdy detal sprawia, że warto przyjrzeć się bliżej naszej ofercie — przekonaj się o tym już teraz!

SK2
98 Przedmioty
Komentarze (0)