Śmieszny kubek dla koleżanki

Śmieszny kubek dla koleżanki z zabawnym nadrukiem będzie czymś, co poprawi jej humor już od rana. Podaruj swojej kumpeli mnóstwo radości – z naszym produktem to naprawdę łatwe!

  • Do wyboru różne kolory kubków
  • Pojemność: 330ml
  • Materiał: Ceramika
  • Rozmiar całego kubka: wys. 9,5cm średnica 8cm
  • Wolny od nadruku margines górny i dolny kubka to 5 mm
  • Najwyższej jakości kubek klasy JS COATING
  • Nadruk na kubku jest odporny na mycie w zmywarce
  • Można podgrzewać w mikrofalówce
  • Szybka realizacja i wysyłka !

OPAKOWANIE PREZENTOWE

  • Wszystkie kubki pakujemy w dekoracyjny celofan co sprawia że kubki są już zapakowane na prezent
,
5/ 5
<h2>Śmieszny kubek dla koleżanki – doskonały prezent nawet bez okazji</h2> <p>Talenty mogą być różne. Jeżeli Twoja bliska koleżanka na każdym kroku podkreśla, że jej wybitną umiejętnością jest spanie – mamy dla niej prezent idealny. <strong>Śmieszny kubek dla koleżanki</strong> opatrzony zabawnym nadrukiem „Urodzona do spania… Zmuszona do pracy” oraz ciekawą grafiką, będzie tym, czego jej potrzeba! Spisze się jako prezent na urodziny, imieniny, a nawet bez okazji. Jedno jest pewne – z takim kubkiem każdy poranek będzie udany! Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi zaletami proponowanego przez nas produktu.</p> <h2>Kubek dla koleżanki – wspaniała pamiątka na lata</h2> <p>Chcesz, aby prezent od Ciebie stanowił pamiątkę na długie lata? W takim razie<strong> śmieszny kubek dla koleżanki</strong> spełni Twoje oczekiwania! Produkt powstaje z wysokiej jakości ceramiki, która właściwie użytkowana, przetrwa niejedną próbę czasu. Kubek posiada dodatkową powłokę, która zabezpiecza i chroni oryginalny nadruk. Naczynie jest więc odporne na działanie m.in. wysokiej temperatury, dlatego może być zmywane w zmywarce i podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na zaparzenie sporej ilości kawy, która rozbudzi nawet największego śpiocha. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. białym, czarnym, różowym i złotym.</p> <h2>Poznaj nasze pozostałe śmieszne kubki</h2> <p>Szukasz czegoś dla swojego współpracownika lub przyjaciela? W kategorii <a href="https://odlotowyprezent.pl/smieszne-kubki"><strong>Śmieszne kubki</strong></a> na pewno to znajdziesz! Złóż swoje zamówienie już teraz, a niemal natychmiast przystąpimy do jego realizacji i wysyłki. Każdy nasz produkt pakujemy w ozdobny celofan, dzięki czemu jest już gotowy do wręczenia. Przekonaj się o tym już teraz!</p>
SK1
Śmieszny kubek dla koleżanki
Kolor
20,00 zł
Brutto
Payment
visa paypal mastercard

Śmieszny kubek dla koleżanki – doskonały prezent nawet bez okazji

Talenty mogą być różne. Jeżeli Twoja bliska koleżanka na każdym kroku podkreśla, że jej wybitną umiejętnością jest spanie – mamy dla niej prezent idealny. Śmieszny kubek dla koleżanki opatrzony zabawnym nadrukiem „Urodzona do spania… Zmuszona do pracy” oraz ciekawą grafiką, będzie tym, czego jej potrzeba! Spisze się jako prezent na urodziny, imieniny, a nawet bez okazji. Jedno jest pewne – z takim kubkiem każdy poranek będzie udany! Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi zaletami proponowanego przez nas produktu.

Kubek dla koleżanki – wspaniała pamiątka na lata

Chcesz, aby prezent od Ciebie stanowił pamiątkę na długie lata? W takim razie śmieszny kubek dla koleżanki spełni Twoje oczekiwania! Produkt powstaje z wysokiej jakości ceramiki, która właściwie użytkowana, przetrwa niejedną próbę czasu. Kubek posiada dodatkową powłokę, która zabezpiecza i chroni oryginalny nadruk. Naczynie jest więc odporne na działanie m.in. wysokiej temperatury, dlatego może być zmywane w zmywarce i podgrzewane w kuchence mikrofalowej. Pojemność 330 ml pozwoli na zaparzenie sporej ilości kawy, która rozbudzi nawet największego śpiocha. Kubek dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, m.in. białym, czarnym, różowym i złotym.

Poznaj nasze pozostałe śmieszne kubki

Szukasz czegoś dla swojego współpracownika lub przyjaciela? W kategorii Śmieszne kubki na pewno to znajdziesz! Złóż swoje zamówienie już teraz, a niemal natychmiast przystąpimy do jego realizacji i wysyłki. Każdy nasz produkt pakujemy w ozdobny celofan, dzięki czemu jest już gotowy do wręczenia. Przekonaj się o tym już teraz!

SK1
100 Przedmioty
Komentarze (0)